Тарифи

Структура тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (додається)

Тарифи на послуги КП «Прилукитепловодостачання» станом на 01.01.2019 року (додаються)

Встановлені внески за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії

Рішенням виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 29 січня 2019 року №30 встановлені внески за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії.

Внески розраховані на підставі статті 6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», відповідно до Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та /або гарячого водопостачання, затвердженої наказом Мінрегіонбуду №129 від 05.06.2018р.

Платниками внесків є:

  • споживачі послуг централізованого опалення та власники (співвласники) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення, що проживають (розміщені) в багатоквартирних будинках, оснащених вузлами комерційного обліку теплової енергії.
  • Внески за обслуговування вузлів комерційного обліку відшкодовуватимуть підприємству витрати на технічне обслуговування та підготовку вузла обліку до роботи в опалювальному періоді, щомісячне зчитування результатів його роботи на спеціальний пристрій в опалювальному періоді, роботи, пов’язані з повіркою та сама повірка, ремонт допоміжних засобів вузла обліку, запірної арматури, кранів для встановлення манометрів, тощо.

Внески за заміну вузлів комерційного обліку включають:

  • Вартість робіт з демонтажу вузла, що вийшов з ладу, вартість нового вузла обліку та його монтажу.
  • Внески за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії пораховані для кожного будинку окремо. Їх розмір залежить від марки та діаметру засобу обліку і, відповідно, вартості його повірки та кількості приміщень в будинку.
  • Розміри внесків розміщені на сайті міської ради, як додаток до рішення виконкому від 29 січня 2019 року №30 «Про встановлення внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії».

Рішення введене в дію з 1 лютого 2019 року.

Інформація щодо нарахування пені за несплачені комунальні послуги (неналежне виконання договору абонентом). Витяг із Закону України “Про житлово-комунальні послуги” (додається)

На підставі статті 6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» і відповідно до Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та /або гарячого водопостачання, затвердженої наказом Мінрегіонбуду №129 від 05.06.2018р. розраховані внески за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії.

Платниками внесків будуть споживачі послуг централізованого опалення та власники (співвласники) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення, що проживають (розміщені) в багатоквартирних будинках, оснащених вузлами комерційного обліку теплової енергії.

Складовими внесків за обслуговування є:

  • Технічне обслуговування та підготовка вузла обліку до роботи в опалювальному періоді, щомісячне зчитування результатів його роботи на спеціальний пристрій в опалювальному періоді, роботи, пов»язані з повіркою та сама повірка, ремонт допоміжних засобів вузла обліку, запірної арматури, кранів для встановлення манометрів, тощо.

Складовими внесків за заміну є :

  • Вартість робіт з демонтажу вузла, що вийшов з ладу, вартість нового вузла обліку та його монтажу.
  • Розміри внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії пораховані для кожного будинку окремо. Їх величина залежить від марки засобу обліку та від кількості приміщень в будинку.
  • Розміри внесків розміщені на сайті міської ради, як додаток до проекту рішення «Про встановлення внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії» Після закінчення терміну їх оприлюднення та затвердження рішенням виконавчого комітету, внески будуть нараховуватись споживачам за окремими квитанціями.

Запроваджується сплата внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії (додається)